Гройсман доручив Мінінфраструктури відпрацювати можливість забезпечення дітей світловідбивними засобами: "Зробімо спеціальні набори"
menu

Гройсман доручив Мінінфраструктури відпрацювати можливість забезпечення дітей світловідбивними засобами: "Зробімо спеціальні набори"


Прем'єр Володимир Гройсман доручив Мінінфраструктури розробити програму забезпечення дітей дошкільного та шкільного віку спеціальними світловідбивними наборами з метою підвищення безпеки на дорогах у вечірній час.

"Я б хотів сьогодні вийти з ініціативою і доручити Мінінфраструктури щоб подумати, яким чином можна забезпечити дітей спеціальними світло відбивними засобами, щоб їх було помітно ввечері. Це буде серйозний захід, і це буде впливати на рівень безпеки", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що в Україні зараз вже темніє рано і необхідно подбати про те, щоб діти були помітні для водіїв.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Система TruCam: За місяць вже зафіксували понад 8 тисяч перевищень швидкості руху

"Зробімо спеціальні набори, забезпечимо дітей у школах і думаю, що це буде наш внесок у безпеку. Тому, будь ласка, опрацюйте, внесіть пропозиції з цього приводу", - запропонував Гройсман.

Він зазначив, що питання захисту життя і здоров'я учасників дорожнього руху цього року стало пріоритетним в політиці розвитку дорожньої галузі. Як приклади, прем'єр нагадав про посилення відповідальності водіїв за порушення швидкісного режиму, будівництво острівців безпеки і безпечних переходів.