Українські десантники отримають "Джавеліни" - Порошенко
menu

Українські десантники отримають "Джавеліни" - Порошенко


Наступного року підрозділи десантно-штурмових військ отримають на озброєння американські протитанкові ракетні комплекси Javelin.
Про це сказав президент України Петро Порошенко під час виступу з нагоди Дня десантно-штурмових військ Збройних сил України на базі навчального центру ДШВ ЗСУ в Житомирській області.

Крім Javelin десантно-штурмові війська отримають бронетранспортери БТР-3ДА і БТР-4, вантажні та спеціальні автомобілі та командно-штабні машини "Світязь".

Читайте також: Військовослужбовці Десантно-штурмових військ отримають американські парашути

"Наступного року триватимуть роботи з укомплектування підрозділів десантно-штурмових військ бронетранспортерами не тільки БТР-3ДА, а й БТР-4, вантажними та спеціальними автомобілями, командно-штабними машинами "Світязь", протитанковими ракетними комплексами, зокрема і Javelin", - підкреслив глава держави.

За його словами, воїни-десантники поступово отримують нові і модернізовані зразки озброєння, військової техніки та сучасні засоби зв'язку, які дозволяють виконувати бойові завдання будь-якої складності.

Також читайте: Порошенко обіцяє вирішити питання переозброєння військ на нові зразки зброї якнайшвидше

"За останні роки на озброєння десантно-штурмових військ подано близько 150 новітніх зразків озброєння і військової техніки. Це БТР-3ДА, протитанкові ракетні комплекси "Стугна" і "Корсар", - зазначив президент.