ДБР офіційно починає роботу з 27 листопада, - Труба
menu

ДБР офіційно починає роботу з 27 листопада, - Труба


Державне бюро розслідувань (ДБР) офіційно починає свою роботу з 27 листопада, повідомляє офіційне видання "Урядовий кур'єр".
В оголошенні, опублікованому в газеті в п'ятницю, директор ДБР Роман Труба повідомляє про початок діяльності Держбюро розслідувань із 27 листопада 2018 року як центрального органу виконавчої влади, який здійснює правоохоронну діяльність з метою запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів, що належать до його компетенції із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Також на 27 листопада заплановано призначення 295 слідчих ДБР та складання ними присяги. Серед них - 102 слідчі центрального апарату та 193 слідчі територіальних управлінь ДБР.

Читайте на "Цензор.НЕТ": 27 листопада 295 слідчих ДБР мають скласти присягу: Бюро відкриє перші кримінальні провадження

У Держбюро зазначили, що в центральному апараті та територіальних управліннях сформовано слідчі підрозділи за трьома напрямками: розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції; розслідування злочинів, скоєних співробітниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя; розслідування військових злочинів.