Зустрічі Путіна і Медведчука "відбуваються", - Пєсков
menu

Зустрічі Путіна і Медведчука "відбуваються", - Пєсков


Про що вони говорять, прес-секретар Путіна не знає.
У Кремлі заявили, що зустрічі президента РФ Володимира Путіна і лідера організації "Український вибір" Віктора Медведчука "мають місце". Про це журналістам сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, із посиланням на УНІАН.

"Я не знаю, наскільки часто, але такі зустрічі відбуваються. Контакти Путіна з Медвечуком справді мають місце. Мені не відомо детально про порядок денний цих зустрічей, але я знаю, що в цьому випадку Медвечук виконує функції як керівник групи з гуманітарних питань (Тристоронньої контактної групи)", - сказав Пєсков.

Яценюк: Медведчук - це не агентура. Це безпосередньо представник Путіна в Україні. ВIДЕО

За його словами, "завдяки зусиллям Медведчука" проводилися обміни полоненими, і він "докладає дуже багато зусиль, щоб дійти до формули обміну полоненими "всіх на всіх". Як додав Пєсков, не все в цьому питанні виходить і багато труднощів, але роботу цю Медведчук продовжує.

На уточнювальне запитання, чи є Медведчук сполучною ланкою або комунікатором між президентами України і РФ, Пєсков відповів: "Я не знаю, чи є в цьому потреба. На цьому етапі. Я не знаю, чи є необхідність в такій сполучній ланці. Ви знаєте, що стосується президента України, то Володимир Володимирович (Путін) говорив досить розгорнуто на прес-конференції в Сингапурі, відповідаючи на запитання про це".

Як повідомлялося, 15 листопада Путін заявив, що для врегулювання конфлікту на Донбасі має відбутися зміна влади в Україні.

"Сподіваюся, що люди, які очолять країну в майбутньому (хто б це не був), ми, до речі, в будь-якому разі будемо поважати вибір українського народу і будемо працювати з усіма, але (сподіваюся), дійдуть висновку, що іншого шляху, крім мирного, не існує. Потрібно виконувати Мінські угоди", - підкреслив президент РФ.

"Якщо прийде інша людина, напевно, вона врахує те, що відбувається зараз. Чи зможе зробити якісь зусилля над собою нинішній президент, чи змінить він своє ставлення до цього, я теж не знаю. Це треба у нього запитати", - додав Путін.

Раніше журналісти програми "Схеми" розповіли про зустрічі президента Порошенка з лідером "Українського вибору" Медведчуком. За даними журналістів, Віктор Медведчук регулярно відвідує Адміністрацію Президента України, а напередодні введення Росією санкцій проти українських громадян і компаній, Порошенко і Медведчук зустрічалися мінімум двічі - в Адміністрації Президента і будинку у Порошенка в Козині.

В АП підтвердили факт зустрічей Порошенка і Медведчука. Але спростували припущення журналістів "Схем" про наявність у політиків спільних бізнес-інтересів. З Медведчуком Порошенко обговорював тільки питання звільнення українських полонених.