Путін визнав
menu

Путін визнав

що спроба силовими методами змінити українську владу провалилася, - Бутусов про санкції Росії


Складання списків небажаних осіб призведе до заходів у відповідь з боку України. Суспільство зрозуміє, що Росія не хоче бути партнером України, що РФ націлена на конфлікт. Таким чином, коло активних антиросійських політиків буде розширюватися.

"Браво, Кремль! Путін визнав перемогу України у війні. Що означають санкції РФ проти України? Путін визнав, що спроба силовими методами змінити українську владу провалилася, політика РФ в Україні зазнала поразки. Для США санкції проти РФ - це інструмент покарання Путіна рублем. А санкції РФ проти України означають будівництво непереборного в перспективі бар'єру, який буде все вище і вище. "Гібридна" війна націлена на поглинання України, а санкції - це відторгнення. Росія відмовляється від поглинання України і починає вибудовувати протистояння з нами як з незалежною державою. Так! Це повністю відповідає цілям і української політики. Значить, ми вистояли у важкій боротьбі", - зазначив журналіст.

"Кремль визнав, що православна церква в Україні - це політичне питання, і інструмент російської політики, і пішов на відкритий конфлікт, який, безсумнівно, додасть додаткової політичної динаміки процесу створення незалежної і єдиної української православної церкви. Розрив багатьох існуючих економічних зв'язків, і блокада нових проектів економічної кооперації України і РФ. Тепер ризики дуже високі, і наш бізнес продовжить згортання активності в РФ, дедалі активнішим стане переорієнтування на Захід і Європу. Українська економіка насилу відривається від РФ, і розрив зв'язків з ініціативи РФ робить цей процес максимально масштабним", - підкреслив головний редактор" Цензор.НЕТ ".

"Складання списків фізичних осіб, які діють проти інтересів РФ - це відразу дозволить визначити, хто зробив доволі, щоб вважатися справжнім ворогом кремлівського світу. Українські політики-патріоти тепер отримають важливий рядок у біографії - чи був під російськими санкціями? Складання списків небажаних осіб призведе до заходів і з боку України. Суспільство зрозуміє, що Росія не хоче бути партнером України, що РФ націлена на конфлікт. Таким чином, коло активних антиросійських політиків буде розширюватися", - резюмує Бутусов.

Нагадаємо, 22 жовтня, президент РФ Володимир Путін підписав указ про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юросіб Росії.

В указі, опублікованому на сайті Кремля, президент дав низку доручень "у відповідь на недружні і такі, що суперечать міжнародному праву, дії України, пов'язані з введенням обмежувальних заходів стосовно громадян і юридичних осіб Російської Федерації, з метою захисту національних інтересів Російської Федерації".