Радіостанція "Армія FM"
menu

Радіостанція "Армія FM"

і телеканал UATV почали мовлення в напрямку окупованого Донецька.


Українська військова радіостанція "Армія FM" і телеканал UATV почали мовлення з міста Гірник Донецької області в напрямку окупованого обласного центру.

"З 13-ти мовників, які нещодавно отримали від Національної ради дозволи на тимчасове мовлення в Гірнику Донецької області, вже 3 радіостанції працюють.

До UA: Українське радіо / 90.7 МГц / і Країна ФМ / 89.2 МГц / приєдналася Армія FM - на частоті 106.4 МГц. Також у Гірнику почав мовити український телеканал - UATV. Сигнал телеканала доступний на 30 ТВК в аналогу", - написав він.

За словами Костинського, на черзі - організація мовлення в Гірнику наступної партії радіостанцій - "Радіо НВ" і "Вільне радіо", а також телеканалу "UA:Донбас" в аналогу.

Також він зазначив, що в найближчій перспективі планується запуск потужного цифрового мультиплексу, який буде працювати в стандарті DVB-T2.

В мультиплексі будуть представлені 8 українських телеканалів. Сигнал українських телеканалів і радіостанцій закриє останню білу пляму в Донецькій області в районі лінії розмежування безпосередньо біля Донецька.