Клімкін
menu

Клімкін

У МЗС з'явиться посада з питань транскордонного співробітництва, - Клімкін


На зустрічі глав МЗС України та Угорщини досягнуто домовленість про перейменування "уповноваженого по Закарпаттю", а також створення в українському зовнішньополітичному відомстві посади з питань транскордонного співробітництва.

У Варшаві Павло Клімкін провів зустріч із Петером Сійярто. Зокрема, досягнуто домовленості, що Угорщина змінить назву "уповноваженого по Закарпаттю", а в МЗС України буде створена посада з питань транскордонного співробітництва.

"Рішення буде наступного тижня, воно буде опубліковано у відповідних угорських джерелах. Ми домовилися, що після зміни назви ("уповноваженого по Закарпаттю" - Ред.) і оприлюднення ми в нашому міністерстві теж зробимо не зовсім відповідну, але посаду, яка займатиметься транскордонним співробітництвом. Я почав говорити з іншими міністерствами, буде зустріч між ними і ми обговоримо як питання взаємодії, де ми зможемо працювати разом, де ми маємо краще працювати над зовсім начебто практичними і банальними питаннями. Є стратегічна лінія - що ми будемо робити разом і є технічний рівень дискусії - що ми повинні поліпшити. Це має бути не тільки угорська ініціатива, а наша спільна", - сказав Клімкін.

Клімкін також додав, що обговорював з Сійярто питання, яким чином Угорщина має зробити більше і для нашої громади в Угорщині.

Нагадаємо, в рамках участі в Варшавському форумі з безпеки Павло Клімкін провів зустріч з Петером Сійярто. За підсумками міністр закордонних справ України висловив сподівання на конструктивну позицію угорської сторони в рамках НАТО в питаннях взаємодії Альянсу з Україною.