Держзрада Януковича:
menu

Держзрада Януковича:

Захист вимагає визнати неприпустимим ключовий доказ - лист до Путіна. ВIДЕО


Захист президента-втікача Віктора Януковича вимагає від суду визнати неприпустимим ключовий доказ у справі - лист Януковича до президента Росії Володимира Путіна з проханням використовувати війська РФ на території України, яке на засіданні РБ ООН 3 березня 2014 року зачитав представник Росії в ООН Віталій Чуркін.
Як передає Цензор.НЕТ, про це адвокат президента-втікача Олександр Горошинський заявив, продовжуючи свою дебатну промову на засіданні Оболонського суду 24 жовтня.

Він зазначає, що де-юре не знайдено листи Януковича до Путіна з проханням використовувати війська РФ на території України. Також каже, що немає доказів того, що існує лист Януковича, в якому він визнає Сергія Аксьонова главою Криму.

Горошинський стверджує, що Віталій Чуркін прикріпив до своєї заяви лист Януковича без підпису (а показував на камери лист з підписом. - Ред.)

Адвокат заявляє, що "сталася фактично заміна однієї заяви на іншу. Відбулася фальсифікація. Замість тексту без підпису з'явилися фотокопії тексту з підписом. Як трактувати це з боку доказу? Це ж головний доказ, з якого стартує сторона обвинувачення. Вони спираються на лист, якого де-юре не існує!".

Він нагадує, що раніше в справі був тільки текст листа, а потім з'явилися фотокопії.

Адвокат також цитує норму КПК, де йдеться про те, що в суд мають подаватися оригінали документів.

"Копії листів повинні вважатися невідповідним і недопустимим доказом, оскільки не доведено існування цього документа!", - заявляє адвокат.

"Спочатку з'явилося звернення без підпису, а потім сторона обвинувачення отримує фотокопії якогось документа і на цьому починає будувати свою стратегію. Такі документи не є допустимими, на них не може будуватися обвинувачення. Суд не може визнати копію листа Чуркіна допустимим доказом. Я заявляю відповідне клопотання! - каже адвокат.