Делегація РФ
menu

Делегація РФ

Делегація РФ з рибальства складається з грабіжників, які захопили український "ЮгНИРО" в Керчі. А їх приймають і годують на народні кошти, - журналіст Клименко.


До складу делегації з РФ, яка прибула до Києва на засідання українсько-російської комісії з питань рибальства в Азовському морі, входять грабіжники, які після окупації Криму "володіють, користуються і керують" захопленим як військовий трофей державним українським профільним НДІ - керченським "ЮгНИРО".

"Майже вся делегація РФ складається з представників Федерального агентства РФ по рыболовству (Росрыболовство) та галузевого інституту - Азовского научно-исследовательского института рыбного хозяйства АзНИИРХ. Увага! Це відомство і цей інститут є грабіжниками, що після окупації Криму "володіють, користуються та керують" захопленим в якості військового трофея державним українським профільним НДІ - керченським "ЮгНИРО", який навіть зараз називають "Керченский филиал ("ЮгНИРО") ФГБНУ "АзНИИРХ", - зазначив він.

"Ми вимагаємо від делегації Державного агентства рибного господарства України (Держрибагентство), представників МЗС, Міністерства юстиції та СБУ негайно припинити зрадницьку поведінку. Ви, панове українські чиновники домовляєтесь з тими, хто вкрав та користується нашою народною власністю та приймаєте, годуєте та танцюєте їх на народний кошт. Це колабораціонізм та визиває підозру в корумпованій зацікавленості…", - резюмував журналіст.