МЗС має інформацію, куди можуть етапувати Сущенка, - Клімкін
menu

МЗС має інформацію, куди можуть етапувати Сущенка, - Клімкін


У МЗС України мають інформацію, куди можуть етапувати незаконно засудженого в РФ українського журналіста Романа Сущенка.
Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв’ю Укрінформу.

"На жаль, маємо месидж, куди Роман може бути переведений. Але спочатку ми будемо спілкуватися з дружиною Анжелою, з його родичами, а потім вже говоритимемо публічно", - заявив Клімкін.

За його словами, в МЗС України стежать за долею кожного українського політв’язня в Росії і працюють над їх визволенням. Зокрема, він зауважив, що в міністерстві є спеціальна платформа, де постійно оновлюється інформація про політв'язнів.

Також читайте: Перед етапом Сущенка помістили в "Матросскую тишину", - Фейгін

Клімкін повідомив, що під час його візиту до Варшави багато розмов було присвячено тому, що можна зробити для визволення українських політв’язнів із російських в’язниць.

"Маємо сказати чесно: ця хвиля через голодування й Олега (Сенцова), й Володі (Балуха) дала нам з нашими європейськими друзями дуже сильний емоційний поштовх. А зараз Росія каже: все добре, вони відмовилися від голодування, про що ви ще турбуєтеся? Відтак, нам потрібно утримати цю емоційну хвилю", - наголосив глава МЗС України.

Клімкін додав, що для цього застосовуються "відповідні механізми", про які він не хоче публічно говорити, оскільки Росія "знову включить свою пропаганду".

Читайте також: Україна закликала ООН посилити тиск на Росію у зв'язку з вироком українському журналісту Сущенку.