Триває підготовка екіпажів патрульних катерів типу Island, - Міноборони.
menu

Триває підготовка екіпажів патрульних катерів типу Island, - Міноборони.У Військово-Морських силах ЗС України триває підготовка екіпажів патрульних катерів типу Island.
Необхідні знання військові моряки здобувають на базі дивізіону надводних кораблів і навчального центру українських ВМС, із посиланням на сайт Міноборони. Значна увага приділяється англійській мові, яку військовослужбовці удосконалюють у військово-морських навчальних закладах.

Командир Морського командування Військово-Морських сил ЗС України капітан 1 рангу Володимир Догонов закликав військовослужбовців докласти максимум зусиль для засвоєння навчального матеріалу.

До складу екіпажів патрульних катерів типу Island увійшли військові моряки з практичним досвідом виконання завдань в морі, фізично підготовлені, мотивовані, з високим рівнем моральних і професійних якостей і знанням англійської мови.

Нагадаємо, передача Військово-морським силам України двох катерів класу Island відбулася в порту Балтімора в США 27 вересня. Виступаючи на церемонії, віце-адмірал Берегової охорони США Майкл Макалістер зазначив, що берегова охорона використовує ці судна з 1986 року і вони є "важливим елементом у забезпеченні безпеки".

Згідно з домовленостями, американські патрульні катери передані ВМСУ на безоплатній основі, а українська сторона забезпечила 100% передоплату загальної вартості супутніх послуг в розмірі 10,1 мільйона доларів на термін до 18 місяців. Відповідну постанову ухвалив Кабмін.